Tytuł: Zabiegi ginekologii plastycznej i funkcjonalnej łatwym i przyjemnym sposobem na intymne bolączki Polek

Gdy cierpisz z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, miewasz problem z odczuwaniem satysfakcji w pożyciu intymnym warunkowany zmianami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, z powodów subiektywnych, chcesz zmienić kształt okolic intymnych – medycyna estetyczna ma dla Ciebie wiele propozycji, które w łatwy sposób usuną Twoje bolączki oraz wydatnie polepszą komfort funkcjonowania.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite rekomendowany bywa w przypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest wykorzystywany również w przypadku wielu odmiennych bolączek ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego leczenia i sposób jego dopasowania do indywidualnej sprawy ustalane są w momencie wstępnej konsultacji ginekologicznej.

Wyniki zabiegu mogą przewyższyć oczekiwania, bowiem powoduje on przywrócenie naturalnego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie przyjemności seksualnej oraz zmniejsza bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w zasadzie niedokuczliwa i bardzo szybka, Etap gojenia, względem klasycznych sposobów jest niezwykle krótki, a brak komfortu z nim związany – nieduży.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to nie więcej niż kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki powoduje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera prawidłowe funkcjonowanie naszego narządu.

Efektem jest polepszenie jakości funkcjonowania jak również psychicznej trwałości, a także pewności siebie.

Zaraz po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do normalnych czynności.

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w czasie stosunku, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię coraz większe kłopoty w czerpaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chciałabyś polepszyć estetykę okolic płciowych? Masz kłopot z tolerowaniem wyglądu własnych okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi wyeliminować wszystkie bolączki, jakie dotychczas wydawały się być nierozwiązywalne.

Polecane:

Wrocław ginekolog

Ciekawe artykuły tematyczne online: